Hakkımızda

          

1980’li yıllarda kurulan firmamız, kuruluşuna müteakip ilk 10 yıllık süreçte genellikle, Ege Bölgesi’nde hizmet veren kamu hastanelerinin ihalelerine iştirak ederek, tedarikçı sıfatı ile hizmet vermiştir. Yaklaşık 35 yılın üzerinde sektör deneyiminin 10.yılında ise dünyada inove edilmiş spesifik ürünleri araştırıp, tespit ve analiz ederek ithalat yoluyla tüm ülke pazarına sunmuştur. İş hayatımızın son 15 yılında iste, internet sayfamızda sergilenen ürünlerin üretimini ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.

2005 yılı itibari ile tüm ulusal ve uluslararası standardizasyon belgelerine sahip olup 85’den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. Firmamız yüzde 60 yurtiçi ve yüzde  40 yurtdışı Pazar payı ile müşteri portföyüne her geçen gün yeni müşteriler kazandırmaktadır.

Üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerin hiçbiri için yurt içinde bayi ağı kullanmamakta direkt müşteri (tüketici) ile temasın verimliliğine inanarak direkt satış yapmaktadır.

Yine üretimini yapmış olduğumuz birçok ürün yurt içinde 85-90 aralığında tüm hastanelerde kullanılmaktadır.

Firmamız, yaptığı inovasyon çalışmalarında dolayı 2007 yılında inovasyon ödülüne, ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı; 2009,2012 ve 2013 yıllarında ihracatın yıldızları, ve 2012 yılında da istihdam ödülüne layık görülmüştür. Başarılarımızın her adımını firmamızın geleceğini yapılandırmada temel taşı olarak görmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlama mesuliyeti ve sorumluluğu, her geçen gün ciddi bir şekilde önem kazanmakta olduğundan, tüm çalışanlarımızla birlikte müşteri odaklı çalışmayı bir prensip olarak benimsedik. Çalışanlarımızın her bireyi kendi sorumluluğunda olan bölüm ve görevde en mükemmel şekli ile hizmet vermekte olup sürekli olarak eğitim desteği almaktadırlar.

Gelecek:

Firmamız iş ahlakı ve aşkı, ülke ve üretim sevdası, samimiyet, insan ve çevreye değer verme…gibi prensipleri sahip olmasından dolayı tüm çalışanlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerinin güvenine layık olmuştur, bu yüzden firmamızın geleceği güven altındadır.

Ayrıca, mevcut ürün portföyünde lider olan firmamız, bu başarısını uluslararası pazara taşıyarak “Dünya markası” olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir. Hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla son 10-15 yıl içerisinde çalışan sayısını 15-20 kat artırarak 120’den fazla kişiyi istihdam eden firmamız, gelecek 10-15 yıl içerisinde çalışan sayısını aynı oranda artırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz:

-Hedef belirlemek ve hedefe yönelik yönetim tarzını benimsemek,

-Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak,

-Sektöründe ulusal ve uluslararası alanda lider olmak,

-AR-GE çalışmalarına devam ederek, her geçen gün ürün kalitesini artırmak,

-Kendi kendini yöneten çalışanlar yetiştirmek, onları desteklemek için gereken katkıyı sağlamak,

-Çalışanları ile birlikte, toplumsal değerlere sahip çıkmak ve duyarlı olmak.

Vizyonumuz:

-Dünya pazarında Türk markası “EGEMEN INTERNATIONAL” ile lider olmak.

Geri Dön